Parça Eşya Taşıma

Ümraniye ilçesinde Parça Eşya Taşıma hizmetimizde muhteşem fiyatlarımız için bizi arayın.

İstanbul şehir içi parça eşya taşıma ve İstanbul ÜMRANİYE evden eve nakliyat konusunda uzman olan firmamız tüm şehirler arası ev taşıma ve parça eşya taşıma, şehirler arası ofis büro taşıma,   şehirler arası taşımacılık işlemlerinizde sizlere geniş araç filosu teknolojik şartlara uygun ekipmanlarıyla ve konusunda uzman ekibiyle 7/24 kaliteli sorunsuz hizmet sunar. 

Parça Eşya Taşıma işlemlerinizde ev eşyanız profesyonel elemanlarımız ve hijyenik ambalajlama paketleme malzeme ile düzenli şekilde paketlenir ve eşyanızın başka şehre taşınma sırasında hasar oluşmasını engeller. 

Şehirler arası taşımacılık işlemlerinde firmamız ekspertiz elemanları iş yerinizi veya ofisinizi inceleyerek sizlere taşımada kullanılacak malzemeye göre araca göre elemana göre maliyet sunar. Ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir. Şehirler arası  ve parça eşya taşımacılık yaparken eşyanın birinci adresten alınmsından ikinci adrese taşınmasına kadar eşyalarını inceleyen ekspertiz elamanı tarafından bilgilendirilirsiniz.  Taşıma işlemi dilediğiniz anda başlar ve sözleşmede belirtilen zamanda eşyalarınız yeni evinize teslim edilir.

Kaliteli parça taşımacılık hizmetini en uygun fiyata almak için hemen ACARSOY NAKLİYAT´ı arayın.